Hanna Beth ir Audrey Kitching
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hanna Beth ir Audrey Kitching


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Los suenos de la vida

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Ani
Naujokas
Naujokas
Ani


Pranešimų skaičius : 93
Registration date : 2008-02-04

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-04, 21:57

Naujas mano kurinys,daugiau jokių komentarų

Pirma dalis

-Viskas,pasiruošiau-ištarė mergina,nužvelkdama save veidrodyje.Ir ką ji matė?Ką,ką save.Ana Riveiro,pusiau geltonplaukę pusiau ruda plaukę mergina,žaliai mėlynom akim.Painiava?Taip ir visas jos gyvenimas buvo tikra painiava.
Tada į merginos kambarį įžengė moteris.
-Anita mieloji,jau pasiruošei?Puiku pasirodyk man-be paliavos kalbėjo moteris
-Mama, štai aš kodėl tau taip rūpi kaip aš atrodau?
-Ai brangioji,juk žinai šiandien pirma diena tau mokykloj
-A,a,klaida šimtas pirma diena mokykloj,nesprantu kam tau švest mano šimtas pirmą dieną mokykloj
-Mieloji Anita juk žinai man svarbu tai
-Baik mama,aš jau ne pirmoj klasėj kad reikia kiekvieną dieną švest aš aštuntoj kalsėj ir šiandien einu šimtas pirmą kartą į mokyklą šiais metais,ko nors dar trūksta?
-Bet,mieloji viskas gerai-tada moteris pažiūrėjo į laikrodį-O motina brangiausia tu vieluoji dviem minutėm greičiau eik pas Agustiną.
-Klausau,ir šeip dvi minutės po septynių dvidešimt nėra taip jau baisu
Ana pasiėmė kuprinę ir išėjusi iš buto nužingsniavo pora aukštų žemiau.
Priėjusi geltonai dažytas duris ji pabeldė,o duris atidarė moksliukė Agustina.
Agustina buvo geltonplaukė,mergina su akiniais ir paprastais drabužiais.Ji pasižymėjo tik tuo kad puikiai mokėsi.
-Labas Agus,tavo tėvas jau apačioj?
-Taip Ani,bet gali užeit
-Ne einu apačion
Tik toks buvo Ani ir Agus bendravimas,daugiau nieko,kadangi Ani ir Agus buvo skirtingi žmonės jom susikalbėti tikrai nebuvo lengva.
Taigi Ana nusileido žemyn kadangi buvo žiema, visur lauke buvo apsnigę,visi jau laukė kalėdų,nors buvo tik ankstyvas gruodis.
Bet tik ne Ana jai tos kalėdos reiškė tik viena "nuostabi" vakarienė su seneliais ir krūva nereikalingų dovanų.
Kadangi lauke stovėti Anai darėsi per šalta ji jau ir į Agustinos tėvo mašiną įlipo
-Labas rytas-pasisveikino Ana
-O Ana, kaip savaitgalis praėjo?-atsisuko ponas su ilgais ūsais.
-Tesiog puikiai reikėjo namie sedėt-dirptinai nusišypsojo Ana.
-Puiku-Ponas ilgaūsis taip pat nusprendė pasivaipyt
Kaip tik tada atėjo visa Golondų šeimynėlė.Ponia Golond įsėdo šalia savo ūsiaus,o mane iš abiejų pusiu apsuko Golondsiukai tiksliau Agus ir jos brolis Pedras
Taip dešimt minučių kelio sedėjo visa šeimynėlė ir visai nekreipė į Aną dėmesio lyg jos čia nebūtų,Ana tik laisviau atsipūtė kai išlipo iš automobilio ir pasileido tekinom į mokyklą.
Vos įlėkus vidun ji nubėgo link spintelės ir mastė kaip čia "kaip jai išgyventi fizikos pamoką".
O po penkių minučių sumąsčiusi tobulą planą,ir užkopusi į trečią aukštą pamatė savo nuostabiasias drauges Emilią ir Marianą.Trumpiau Emi ir Mari.
-Holis panos,kas naujo-Ana numetė savo kuprinė ant suolo,kuris buvo skirtas sedėjimui.
-Am šeip nieko tik tiek kad fizikos nebus-labai pasyviai naujieną pranešė Emi
-Ai o aš jau visą planą buvau sumąsčius kaip nuo jos išsisukt,ot pasisekė.O aš turiu in mp3 visas Patininko fėjininko dainas,bet labiausiai "Las divinas" man patinka-kalbėjo Ani
-man tai normaliai-atsakė Emi
-Am,nepyksti jei dabar pašoksiu?
-Ne,bet jei kas ateis nekaltink kadneperspėjom-Šį kart įsiterpė Mari
-Ai niekas čia neateis-Ani įsijungė tą dainą ir užsidėjo ausines,tada tesiog pasinėrė į šokių pasaulį.
Per dainos vidurį už Ani nugaros jau artinosi didžiausias Ani priešas,bet ji to nežinojo,nors draugės mėgino perspėt,bet ji neregavo,tol kol neužkliuvo už jo pačio ir atsidūrė veidu tiesiai prieš jį.

Na ką kas skaitė ačiū už dėmesį,lauksiu komentarų
Atgal į viršų Go down
Mimmy
Admin
Admin
Mimmy


Female
Pranešimų skaičius : 158
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-02-02

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-04, 22:05

gražu, man patiko Smile
Atgal į viršų Go down
https://handa.forumlt.com
CasiAngeles
Naujokas
Naujokas
CasiAngeles


Pranešimų skaičius : 22
Registration date : 2008-02-03

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-04, 23:12

man irgi oatiko labai
Atgal į viršų Go down
Ani
Naujokas
Naujokas
Ani


Pranešimų skaičius : 93
Registration date : 2008-02-04

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-05, 17:27

ačiū, greit bus tesinys
Atgal į viršų Go down
Mimmy
Admin
Admin
Mimmy


Female
Pranešimų skaičius : 158
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-02-02

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-05, 19:28

lauksim Smile
Atgal į viršų Go down
https://handa.forumlt.com
Ani
Naujokas
Naujokas
Ani


Pranešimų skaičius : 93
Registration date : 2008-02-04

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-08, 20:27

Na ką jau turiu tęsinį,tikiuosi jum patiks.

Antra dalis
-Labas Ani-prakalbo vaikinas.
-Ko tau reikia Tomi?-ypač pabrieždama vaikino vardą atsakė mergina.
-Ne nieko,tik norėjau pasakyt,kad geriau eitum šokt į tvartą,ten kiaulės,karvės ir visa gyvunija,Ten tikrai prisiderinsi-šaipėsi vaikinas.
-Nori pasakyt,kad aš šokt nemoku?-pradėjo pykti mergina.
-Taip,o tu per kvaila,kad tą suprastum?-nenusileido vaikinas.
-Ne,anaip tol aš esu labai protinga,bet ar tu žinojai,kad tu net dainuot nemoki?-kandžia gaida jų ginčą kurstė mergina.
-Nenusišnekėk,moku ir daug geriau už tave-ginčijosi Tomis.
-Ak,tikrai?Tai gal nori lažintis?-jau nejuokais,įsiaudrino Ani.
-Laisvai,o iš ko?-jau visai rimtai kalbėjo Tomis.
-Sakykim taip,abu turim sukurt grupę,po to sukurt po tris dainas,viena bus duetas,kitas-solo,trečia-visos grupės.Ir toliau sakykim po dviejų savaičių mes susitiksim,čia mokyklos salėj ir įrodysim kas geresnis.-įsijautusi kalbėjo Ani
-Dar pridėsiu:Mūsų rungtynes stebės visi mokyklos aštuntokai,komandoje turi būti mažiausiai trys vaikinai ir trys merginos-dar rimčiau kalbėjo Tomis
-Puiku,toliau aš vėl tęsiu:Taigi kadangi mūsų pasirodymus stebės aštuntokai,tai pakviesikm ir porą mokytojų,tada visi nuspres kas geresni.Bėja jei jūs pralaimėsit,pirmas mano noras bus,kad būtumėt man malonūs,o kaip toliau dar pažiūrėsim...-vėl įsijautė Ani
-Gerai,tik per daug neįsijausk,nes mes laimėsim,taigi ruoškis Ani,išsiaiškinsim kas kietesni-ryžtingai tarė Tomis.
-Puiku
-Nuostabu
Abu ištiesė rankas ir paspaudė jas.
-Kagi linkiu tau nesekmės
-Aš tau irgi
Abu nusisuko ir nuėjo į skirtingas puses.
Ani priėjus drauges,ji pamatė nustebusius jų veidus
-Kas?
-Ar tu suvoki,ką tu padarei?-pradėjo vos neisterikuoti Mari
-Am...Nelabai-prisipažino Ani
-Negaliu patikėti,iš kur tu gausi gerai dainuojančius tris bernus?Kaip tu su Tomiu iš vis pakariausi?Mergyt ar tu galvoji iš vis ką darai?-Dabar jau nerimavo Emi
-Paren,žmonės.Dabar bus tikra kova ir be to jai ją laimėsiu,tada mūsų gyvenimo kančios baigsis.-Fantazavo Ani
-Aha...Ir tu dar manai,kad prieš jį įmanoma laimėt?-vis dar be žado kalbėjo Mari
-Taip,ir aš jį nugalėsiu,o jūs būsit,tos dvi merginos kurių man reikia,o bernus surasim,ateis laikas ir surasim-Visa labai rimtai svarstė Ani
-Ne nu tu visai išprotėjai-Jau nervų netramdė Emi
-O ką aš anksčiau nebuvau išprotėjus?-pradėjo svaidytis sąmojais Ani
-Taip...-choru ištarė Ani draugės
-Bet jūs juk man padėsit?-klausiamai į drauges pasižiūrėjo Ani
-Tai aišku-vėl choru atsakė merginos
Stebėdamas merginas Tomis.Galvojo ką jam daryt.
Šeip Tomis,buvo mokyklos pažiba,jį visi žinojo,visi jį mėgo,beveik visos merginos buvo jį įsimylėjusios,bet tik ne Ani su draugėm.Atvirksčiai,ji jo nekentė už pasikėlimą,už viską.Bet blogiausia tai,kad toks kaip Tomis,buvo dar vienas - Thiagas.
Jis buvo dar populeresnis už Tomį,visos merginos tesiog alpo nuo jo žvilgsnio.O štai Ani irgi jo nekentė.Visa tai buvo kaip užburtas ratas.Juk vis dėl to vaikinam buvo keista,kad tokia mergina kaip Ani jų nekenčia.
-Sveikas Tomi-Staiga Tomio mintis pertraukė Thiagas
-O labas Thi,spėk į ką dabar mūsų Anita Riveiro įsivėlė?-džiaugsmingai šuktelėjo Tomis
-Ką vėl Mia dažais apipylė?-spėliojo vaikinas
-Ne ,tu niekada neatspėsi,klausyk...-tada vaikinas plačiai išpasakojo viską kas beveik katik atsitiko,ir dar papasakojo savo planus.
-Žinai Tomi,tu genijus,mes tesiog ją sunaikinsim,Tada ji galės kartu su savo espanolais važiuot į Ispaniją.-puikiai nusiteikęs,atsakė Thi
-Taip,mes ją suvarysim-džiaugsmingai šuktelėjo Tomis.
-Ak Thi,Tomi štai kur jūs aš taip ilgai jūsų ieškojau-pasigirdo merginos balsas vaikinams iš už nugaros

Kas ta mergina?Ar vaikinams tikrai viskas seksis puikiai?O kaip seksis Ani?
Visa tai kitoje dalyje

Nusprendžiau užduoti klausimus,kad būtų daugiau intrigų,taigi kas skaitėt ačiū už dėmesį ir laukit kitos dalies.
Atgal į viršų Go down
Mimmy
Admin
Admin
Mimmy


Female
Pranešimų skaičius : 158
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-02-02

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-09, 17:20

įdomu pasirodė, lauksiu tesinio, mane sudomino, tik skaityti pabodo nes laba daug Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://handa.forumlt.com
Ani
Naujokas
Naujokas
Ani


Pranešimų skaičius : 93
Registration date : 2008-02-04

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-09, 17:43

Ačiū tesinys bus
Na kagi tada pasitengsiu trumpsenius tesinius dėt kad nenusibostu skaityt.
Atgal į viršų Go down
Mimmy
Admin
Admin
Mimmy


Female
Pranešimų skaičius : 158
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-02-02

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-09, 18:11

gerai Wink
Atgal į viršų Go down
https://handa.forumlt.com
Ani
Naujokas
Naujokas
Ani


Pranešimų skaičius : 93
Registration date : 2008-02-04

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-02-14, 21:18

Na ką Mimmy tavo pageidavimu tesinys trumpesnis,bet jaučiu ir ilgesnis nebūtų pavykęs:

Trečia dalis

Išgirdę merginos balsą vaikinai iškart atsisuko.
-Mia,mieloji štai kur tu-pradėjo pataikaut Thi.
-Na tai ar teisingai nugirdau, čia Anita kažką planuoja?-mergina priėjo arčiau vaikinų ir ir padėjo ranką ant Thi peties.
-Taip,mes su ja susilažinom,ir turėsim prieš visą mokyklą dainuot-trumpai viską papasakojo Tomis.
-Įdomu,kam šovė ši puiki mintis?-pamastė Mia
-Anai,o kodėl puiki?-vis dar įtemptai mastė Tomis
-Todėl,kad tada mes ją sutriuškinsim...-jau norėjo išvaryt visą litaniją Mia
-Ką reiškia MES?-jau truputi suregavęs pasakė Tomis.
-Na vaikinai,juk jūs mane priimsit?Be manęs jūs nieko nepadarytumėt-pasikėlė save iki debesų Mia.
Tomis jau norėjo prasižiot,ir išsakyt visą litaniją kodėl jis jos nepriima,bet Thi spėjo pirmesnis.
-Taip žinoma,mes be tavęs neapseisim-pataikavo Thiagas.
Tada nuskambėjo skambutis.Tomis nebuvo patenkintas tuo,kad Mia būs jų grupėja,nes ji jo manymu nieko nemoka tik staipytis prieš veidrodį.Vis dėl to Mia yra Mia.Pasikėlusi,pamaiva šie du apibūdinimai jai labiausiai tinka.
Taigi visą dieną Tomis ir Thi šalinosi Ani,kaip ir ji.Visą dieną jie stengėsi ką nors padaryti mokykloje,nors Ani žinojo,kad taip greit visko nepadarysi.
Štai pamokos jau baigėsi.Ani sužinojo,kad Thi ir Tomis surinko jau viską grupę,o jos dar neturėjo nei vieno vaikino.Taigi su ne itin puikia nuotaika Ani patraukė namo.Ji ne ėjo,o tesiog lėkė.Nes norėjo įsitaisyt savo didžiajame krėsle ir sugalvot iš kur parat bernus.
Taip lėktada ji atsitrenkė į vaikiną.
-Ei nena,žiūrėk kur eini-nepatenkintas prabilo vaikinas
-Kas tau nepatinka,nene?-atsakė Ana
Tada Ana nesuvokdama ką išgirdo nusisuko,bet po poros minučių suvokė ką pasakė tas vaikinas.Tada mergina nulėkė paskui jį ir pagriebė už rankovės.
-Ir vėl tu nena,ko nori?-nepatenkintas atsisuko vaikinas
-Iš kur išmokai žodį "nena"?-greit paklausė Ana.

Kas tas vaikinas?Iš kur jis žino žodį "nena"? Laughing ir ne tik tai kitoje dalyje
Laukiu komentarų
Atgal į viršų Go down
Eli.
Naujokas
Naujokas
Eli.


Pranešimų skaičius : 8
Registration date : 2008-06-29

Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime2008-06-29, 23:15

Įdomu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Los suenos de la vida Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Los suenos de la vida   Los suenos de la vida Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Los suenos de la vida
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hanna Beth ir Audrey Kitching :: Multimedija :: Kūryba-
Pereiti į: