Hanna Beth ir Audrey Kitching
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hanna Beth ir Audrey Kitching


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Trijule ketvirta nepamaisytu

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
CasiAngeles
Naujokas
Naujokas
CasiAngeles


Pranešimų skaičius : 22
Registration date : 2008-02-03

Trijule ketvirta nepamaisytu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Trijule ketvirta nepamaisytu   Trijule ketvirta nepamaisytu Icon_minitime2008-02-05, 20:59

1 cap 1 dalis

Pirm mano diena mokykloje ,1 kursas ,as naujoke blogiau ir buti negali taip siaubinga omg.Mano gimtadienis rytoj man 15 bus tik sesiolika ,o mes jau cia kur nieko nezinau . Bent galejome palaukti dar 1 savaitele juk nepamaisytu tik 1
kuria atsvesciau su savo dragais . Galvojo Agilera .
Mama mane pabuciavo pries visa koledza
-Mama - susukau ,ji man padave sumustinius ir saukdmama man linkejo sekmes.
Staiga pamaciau trijule apie kuria visa mokykla tik ir kalba jos man pasirode kiap durna durnesne ir visai durna.
Mini sijonelei,palaidine ,plikos bambos. Viena SU trumpais blodiniais plaukais kita su ilgais bloondiniais ir kita su pusilgiais blondines.

OMG visi i mane taip ziuejo susimasciau !nejaugi man mama sumustiniu paduoti negali!
Kaskos vaikinas priejo prie mano nugaros ir uzpase laku kuris nenuisvalo ant mano ryzai dryzuota ,langeleis
marskinius is uzrase "Kvaile " visi pardejo juktis tik tokia mergina kasko nesijoke, as susukau "JUK TAI MANO MEGSTAMIAUSI MARSKINAIAI" "KVAILYS"
Priejau pri mergos ir uzrekiau ant jos "Galvoju kodel ir tu nepasijuoktum" Pati nezinau kodel taip pasakiau
Nubegau i mergaiciu toileta
GALVOKU "kodel niekas manes nemegsta? ar as blogai atrodau? ar as prastesne uz kitus?" verkdama pasisakiau (neoredama pagadinau ora) o ji jau buvo cia UPS
Sicia ir paklause koks mano vardas o as paklausiau jos pasirodi musu vardau vienodi.

BUS PRATESTA

AR agileros vardas agilera ? ka darys Agilera(naujoke)? Ar ji pasiliks koledze?Kas atsitiks per jos 16 gimtadieni? Ir suzinokite trijules vardus . ir daug gaugiau.
Vis tai suzinokite kitoje dalyje
Atgal į viršų Go down
Ani
Naujokas
Naujokas
Ani


Pranešimų skaičius : 93
Registration date : 2008-02-04

Trijule ketvirta nepamaisytu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Trijule ketvirta nepamaisytu   Trijule ketvirta nepamaisytu Icon_minitime2008-02-05, 21:10

Visai įdomu
Tik man užkliuvo tai kad buvo rašybos klaidų žinau kad pas tave LT kalbos nėra bet ir buvo ne tokių rašybos klaidų o šeip dar buvo puisiau neaišku siūlyčiau rašyti dialogų daugiau o ne tą ką ji čia pasakoja nes ne viskas būna aišku
O šeip įdomu
Sekmės kuryboje
Atgal į viršų Go down
Mimmy
Admin
Admin
Mimmy


Female
Pranešimų skaičius : 158
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-02-02

Trijule ketvirta nepamaisytu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Trijule ketvirta nepamaisytu   Trijule ketvirta nepamaisytu Icon_minitime2008-02-05, 22:18

nelabai ką supratau, klaidų daug Smile man atrodo tau jau ne kartą apie tai sakiau
bet kiek supratau man pasirodė banalu.. bet visai nieko tikrai
laukiu 2 dalies ir be klaidų bounce
Atgal į viršų Go down
https://handa.forumlt.com
CasiAngeles
Naujokas
Naujokas
CasiAngeles


Pranešimų skaičius : 22
Registration date : 2008-02-03

Trijule ketvirta nepamaisytu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Trijule ketvirta nepamaisytu   Trijule ketvirta nepamaisytu Icon_minitime2008-02-06, 21:02

jai dar paskaitote tai gerai nes tikrai jau lt nebuvau ir rasyti atpratau
bet 2 dalis

1cap 2 dalis

TOLETE:
( trijule atejo ir pasirode jos vardas ne Agilera)
-Sveika Makeila (Makeila praudo ir nezinojo ka pasakyti agilerai)
-MAKEILA?Ka tai reiskia ? (Isiterpiau)
-Agilera tai netas ka tu galvoji ,tiesiog mano 2 vardas yra agilera tikrai Makeila Agilera Gererro
Trjule isiterpia
-Na kodel jai meluoji ,juk jai reikia tikru draugu ,juk ji NAUJOKE :saipydamasi tare Ilgais plaukais Garte :
Agilera nubego ir atsisedo po medziu
-Na kodel man taip nesiseka juk mano gimtadienis rytoj ,
Jai uz nugaros buvo kaskokia mergina ji nubego ir visiem papasakojo,jog naujokes gimtadienis.
Staiga skambutis i pamoka nuskambejo ,Agilera nuejo i jos pirma amoka ,it ten ji pamate,Makeila
-As galiu viska paaiskinti ,-snibzdejo Makeila
Bet visi kiti ja tik ir kviete ja ,sesti prie stalo.
-Ar nenoretum sendien atsisesti prie manes?
-Ne prie jos sedeti neverta,uztat jai prisesi prie manes nepasigailesi.
Pakui toks briunetas labai dailus pakviete prie jo atsisesti,as zinoma sutikau ,netikejau meile is pirmo zvilgsnio ,nejaugi man tai atsitiko?
-Kaip tau sekesi si ryta?Paklause jis
O as kvaile spoksojau i jo daules lupites ir tiesiog sapnavau,kad jis mane buciavo ,o mokytoja ziurejo i mane ir sauke o as i ta briunetuka-saldainiuka atsiziureti negaliu.
-Oi A Am ,atsiprasau tamata mokytoja ka? tariau isigandusi
-HA CHE CHI CHU - visi juktis pradejo
-Po pamoku ateik manes pamatyti .
Mokytoja nuejo o Anna su sviesiais trumpais plaukais is trijules sako:
-Agilera isimelejo ne ne ne ne ne ne
-UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU:visi
O briunetas nekreipe i tai demesio pakartojo klausimu kuri uzdave
-Tai kaip tau rytas praejo
-Siaubingiau ir buti negali,.atsaku
-Kodel? jis paklausia?
-Ak as cia neilgai ,bet pasakoti reiks ilgai.
-Aisku,norejau paklausti tavo vardo bet jau zinau taigi ,prisistatysiu as,mano vardas Pedras.
Oi juk tai pats slyksciausias vardas pagalvojau
-Koks nuostabus vardas,-melvau
DIG DIN DIG DIG DZDZDZDZDZ
-O skambutis taip greitai praejo
(PO PAMOKU)
-Sveika mama
Brangute kaip taus ekesi mokykloje(buciuodama )
-Mama baik man viskas buvo gerai
Nuo to kaio pamaciau Pedra nebenoriu niekur vaziuoti .... Tik pasilikti cia ....
Kita diena Mokyklooje
Man nerupi Makeila juk tikri draugai nemeluoja .... Ypac del savo vardu.
Vos tik zejau i Mokykla nes lauke lietus lyjo visi:
-Surprise
-O tai cia tikrai surprizas ,aciu visiem
TRIJULE
Mano vardas anna(trumpais plaukais) o mano Garte(ilgais plaukais ) na o mano dete (vidutinioo ilgio plaukais)


Kvieciu visus pas save i namus , beto kaip jus suzinojot?

kaip suzinojo vsi ir kas tai surenge? kas atsitiks pas ja per gimtadieni"? kokie santykiai jai su briunetu? ar briunetas turi mergina?
Atgal į viršų Go down
Ani
Naujokas
Naujokas
Ani


Pranešimų skaičius : 93
Registration date : 2008-02-04

Trijule ketvirta nepamaisytu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Trijule ketvirta nepamaisytu   Trijule ketvirta nepamaisytu Icon_minitime2008-02-06, 21:53

Man visa tai labai panašu į Mean Girls iš dalies
Be o aš čia vos ką supratau,tikrai sunku suprast nes puisua neaišku ką rašai pasistenk aiškiau nes kaikurių vietų visai nesuprantu
Atgal į viršų Go down
Mimmy
Admin
Admin
Mimmy


Female
Pranešimų skaičius : 158
Age : 29
Miestas : Molėtai
Registration date : 2008-02-02

Trijule ketvirta nepamaisytu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Trijule ketvirta nepamaisytu   Trijule ketvirta nepamaisytu Icon_minitime2008-02-06, 22:57

mintis gera, bet labai daug klaidų, gal tu ir lietuvių kalbą esi primiršusi, suprantu.
man nepatiko tik tie jū vardai ir išvaizda prikabinta, nu nemoku pasakyti, tik pačioje pabaigoje
nepatiko ten visai, siurprizą reikėjo lietuviškai parašyti, nes nesupratau
stenkis, lauksiu tesinio bounce
Atgal į viršų Go down
https://handa.forumlt.com
Sponsored content





Trijule ketvirta nepamaisytu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Trijule ketvirta nepamaisytu   Trijule ketvirta nepamaisytu Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Trijule ketvirta nepamaisytu
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hanna Beth ir Audrey Kitching :: Multimedija :: Kūryba-
Pereiti į: